Протокол засідання колегії 29.01.2015

Протокол засідання колегії 29.01.2015

 

Деpжaвне   агентство   водних   ресурсів  України

 

ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛIННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ

   84122,  м. Слов’янськ,  пpов. Соляний, 6,  тел./факс  (06262) 2-09-19  

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    

 

                                    ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

 

 

29.01.2015 р.                             м. Словянськ                       № 1

11.00-13.10

      Вів колегію: Голова колегії - начальник облводресурсів Мітницький Ю.В.

      У засіданні брали участь члени колегії:

Мельников В.М. – заступник начальника ;

Панкова А.П. – заступник начальника по водних ресурсах;

Костіна В.В. –в.о.головного бухгалтера-начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності;

Гетман Л.Ю.- начальник відділу експлуатації водогосподарських систем,енергозбереження, механізації та охорони праці;

Мельник О.М.- начальник Маріупольського міжрайводгоспу:

Моненко О.В.- начальник відділу юридичного та кадрового забезпечення -

                                                            секретар колегії.

 

Від міжрайводгоспів: начальники, заступники начальників, головні бухгалтера.

Від гідрогеолого-меліоративної експедиції- заступник начальника.

Начальники відділів Донецького облводресурсів.

Усього 20 осіб.

Порядок денний засідання додається.

 

I.  Про підсумки діяльності водогосподарсько- меліоративного комплексу Донецької області за 2014 рік і заходи щодо забезпечення сталого функціонування у I кварталі 2015 року.  

   

 

СЛУХАЛИ :

Мітницького Ю.В.- начальника облводресурсів ;

Панкову А.П. – заступника начальника по водним ресурсам;

Костіну В.В. –в.о. головного бухгалтера- начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності;

Моненко О.В.- начальника відділу юридичного та кадрового забезпечення.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мельник О.М. – начальник Маріупольського міжрайводгоспу;

Якимчук О.В. – в.о.начальника Донецького міжрайводгоспу;

Синельник В.А. –головний інженер Словянського міжрайводгоспу;

Панков В.М. – заступник начальника Донецької  ГГМЕ.

 

ВИРІШИЛИ :

 

             1. Провести детальний аналіз господарської діяльності водогосподарських організацій Донецького облводресурсів за 2014 рік розробити заходи для недопущення виявлених недоліків і забезпечення у 2015 році стабільної роботи державних водогосподарських систем.

               2. Забезпечити виконання завдань з ремонту і підготовки державних

меліоративних фондів у строки та в обсягах, встановлених спільним наказом Мінагрополітики та Держводагенства від 06 січня 2015 року № 6/1 « Про підготовку меліоративних систем, поливної техніки та дощувальних машин до роботи у 2015 році ».

                3.Вжити заходів для забезпечення цільового та раціонального використання коштів державного бюджету. Кошти на експлуатаційні  заходи сконцентрувати на виконання першочергових робіт для підготовки меліоративних систем до роботи у весняно-літній період.

                 4. Разом з управліннями АПР райдержадміністрацій провести в лютому-березні наради за участю власників меліоративних систем, землекористувачів на яких розглянути хід підготовки меліоративних систем до роботи в 2015 році.

                 5. Забезпечити раціональне використання енергетичних ресурсів і безумовне виконання всіх запланованих організаційно – технічних заходів щодо економії  паливно – енергетичних ресурсів та коштів на їх оплату.

                 6. Забезпечити своєчасні розрахунки з енергопостачальними організаціями за спожиті енергоносії з метою недопущення заборгованості по загальному та спеціальному фонду держбюджету.

                 7. З метою економії енергоресурсів та ефективного використання бюджетних коштів забезпечити економію коштів на оплату електроенергії за рахунок використання багато тарифного обліку.

                 8. Посилити контроль за виконанням норм витрати паливно – мастильних матеріалів машинами та механізмами.

                 9. З метою забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами на протязі 2015 року, з урахуванням гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки, забезпечити своєчасну розробку і встановлення оптимальних режимів роботи основних водосховищ і водогосподарських систем, здійснюючи постійний моніторинг їх дотримання всіма учасниками водогосподарського комплексу області.

               10. Здійснювати аналіз статистичної звітності за формою 2ТП водгосп та надавати інформацію зацікавленим органам.

 

               11. Проводити контроль за надходження до місцевого бюджету плати за орендовані водні об’єкти, активно співпрацювати з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями щодо укладення угод про співробітництво в галузі використання і охорони водних ресурсів.

               12. Здійснювати координацію заходів щодо встановлення водоохоронних зон водних об’єктів, включаючи винесення в натуру та облаштування прибережних захисних смуг на річках та навколо водойм, а також заходів з відновлення джерел та витоків річок.

               13. Збереження державного майна.       

 

ІІ. Про стан охорони праці і дорожньої безпеки у 2014 році та заходи з попередження випадків виробничого травматизму у 2015 році.

 

СЛУХАЛИ:

Столяренко В.Д. – провідного інженера з охорони праці (довідка додається).

 

ВИСТУПИЛИ:

Мітницький Ю.В. – начальник облводресурсів

Мельников В.М. – заступник начальника

 

ВИРІШИЛИ:

1.     Керівникам МУВГ, ГГМЕ:

1.1.                    Розробити та затвердити на 2015 рік заходи з попередження виробничого травматизму, аварій, пожеж та ДТП в підвідомчих організаціях.

1.2.                    Забезпечити обов’язкове проведення первинних інструктажів з охорони праці до початку роботи безпосередньо на робочому місці з працівниками, які будуть виконувати нову для них роботу.

1.3.                    Проводити цільові інструктажі з охорони праці з працівниками, які будуть задіяні у роботах з пропуску льоду, паводкових вод, повеневих та робот на висоті.

1.4.                    Не допускати виконання робіт без застосування засобів індивідуального захисту.

1.5.                    Забезпечити обов’язкове проходження водіями передрейсових медичних оглядів. Не допускати до роботи осіб без права на керування транспортним засобом відповідної категорії, які не пройшли у встановлений термін медичний огляд або перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

1.6.                    Забезпечити своєчасне обов’язкове проведення попередніх і періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також щорічного обов’язкового медичного огляду працівників віком до 21 року відповідно до Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

1.7.                    Передбачити кошторисами на 2015 рік кошти на придбання спецодягу, спецвзуття та ЗІЗ, а також первинних засобів пожежогасіння відповідно до норм їх забезпечення, в т.ч. за рахунок коштів спецфонду.

1.8.                    У місячний термін розробити плани протиаварійних, протипожежних тренувань та забезпечити їх виконання.

1.9.                    У І кварталі 2015 року організувати та провести навчання та перевірку знань з питань охорони праці, пожежної безпеки у відповідної категорії працівників (на роботах з підвищеною небезпекою, з підвищеною пожежонебезпекою та там, де необхідний професійний відбір), а серед водіїв – і з питань дорожнього руху.

1.10.               На протязі І-ІІ кварталу 2015 року провести перегляд всіх інструкцій з охорони праці з урахуванням вимог Типового положення про розробку інструкцій з охорони праці.

1.11.               Удосконалювати проведення оперативного контролю за станом охорони праці на всіх рівнях, при цьому особливу увагу звернути на забезпечення безпечних умов праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки.

1.12.               Вжити заходів щодо виконання галузевої Програми забезпечення пожежної безпеки на об’єктах водогосподарсько-меліоративного комплексу Держводагентства на 2013-2015 роки.

2.     Посадовим особам облводресурсів під час відряджень і виїздів в підвідомчі організації перевіряти виконання рішення справжньої колегії, а також виконання заходів з попередження виробничого травматизму на 2015 рік.

 

 

                 

Голова колегії –

начальник Донецького облводресурсів                              Ю.В. Мітницький                     

 

 

 

Протокол вів секретар колегії                                             О.В. Моненко

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП