Протокол засідання колегії 06.08.2015

Протокол засідання колегії 06.08.2015

 

 

 

 

Деpжaвне   агентство   водних   ресурсів  України

 

ДОНЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛIННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ

   84122,  м. Слов’янськ,  пpов. Соляний, 6,  тел./факс  (06262) 2-09-19  

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    

 

                              ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

 

 

06.08.2015.                                       м. Слов’янськ                                 № 3

11.00-13.00

 

      Вів колегію: Голова колегії - начальник облводресурсів Мітницький Ю.В.

 

      У засіданні брали участь члени колегії:

 

Панкова А.П. – заступник начальника по водних ресурсах;

Костіна В.В. –в.о. головного бухгалтера-начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності;

Гетман Л.Ю.- начальник відділу експлуатації водогосподарських систем,енергозбереження, механізації та охорони праці;

Мельник О.М.- начальник Маріупольського міжрайводгоспу:

Моненко О.В.- начальник відділу юридичного та кадрового забезпечення -

                           секретар колегії.

 

           Від міжрайводгоспів: начальники, заступники начальників, головні бухгалтера, фахівці з охорони праці.

           Від гідрогеолого-меліоративної експедиції- начальник експедиції, головний економіст,спеціаліст з охорони праці .

           Начальники відділів Донецького облводресурсів.

           Усього 24 осіб.

 

             Порядок денний засідання додається.

 

I.  Підсумки діяльності водогосподарсько – меліоративного комплексу Донецької області  за І –півріччя 2015 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування  у ІІІ кварталі 2015 року.

  

 

 

 

СЛУХАЛИ :

Мітницького Ю.В.- начальника облводресурсів;

Гетмана Л.Ю.- начальника відділу експлуатації водогосподарських систем,енергозбереження, механізації та охорони праці;

Панкову А.П. – заступника начальника по водним ресурсам;

Костіну В.В. –в.о.головного бухгалтера-начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності;

 

 

ВИСТУПИЛИ:

Мельник О.М. – начальник Маріупольського міжрайводгоспу;

Синельник В.А. – в.о. начальника Слов’янського міжрайводгоспу;

Якімчука О. В. – в.о. начальника Донецького міжрайводгоспу;

Балдін Є.А. –  начальник Донецької  ГГМЕ.

 

Вирішили:

 1. Начальникам Донецького, Маріупольського, Слов’янського, міжрайонних управлінь водного господарства, Донецької гідрогеолого-меліоративної експедиції (Синельник , Мельник, Якімчук, Балдін):

1.1. Забезпечити організоване проведення та завершення поливного сезону поточного року. Враховуючи складні погодні умови, надавати допомогу та сприяти сільгоспроваровиробникам у проведенні поливу, а також провести з ними відповідну роботу щодо розширення площ поливу післяжнивних культур і особливо вологозарядкових поливів під урожай майбутнього року;

1.2. Провести інвентаризацію насосно-силового обладнання та обстеження державних водогосподарських об’єктів з ціллю визначення їх технічного стану та об’ємів ремонтних робіт.

1.3. З урахуванням конкретної ситуації щодо забору та використанню води попередити водокористувачів про строки припинення роботи державних міжгосподарських мереж та насосних станцій.

1.4. У міру припинення поливів здійснити спорожнення водогонів з максимальним використання наявної в них води на                                                                                                                                                                                                                                        завершальні  вологозарядкові поливи.

1.5. Забезпечити приведення до належного естетичного стану водогосподарських об’єктів, виробничих баз, поновити маркування гідротехнічних споруд, насосних станцій та інших виробничих об’єктів;

1.6. Забезпечити виконання завдань, затверджених наказом від 23.02.2015 № 7 «Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2015 році»;

1.7. З метою забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами на протязі 2015р. з урахуванням гідрометричної та водогосподарської обстановки, забезпечити своєчасну розробку і встановлення оптимальних режимів водосховищ і водогосподарських систем, здійснюючи постійний моніторинг іх дотримання всіма учасниками водогосподарського комплексу області.

1.8. Проводити контроль за надходженнями до місцевих бюджетів плати за орендовані водні об’єкти, активно співпрацювати з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями щодо укладання угод про співробітництво в галузі використаня і охорони водних ресурсів.

1.9. Здійснювати координацію заходів щодо встановлення водоохоронних зон водних об’єктів , включаючи внесення в натуру та улаштування прибережних захисних смуг на річках та навколо водойм, а також заходів з відновлення джерел та витоків річок.

         2.0.Звернути увагу на  низький рівень надання платних послуг та акумулювати роботу по наповненню спеціального фонду бюджету.

          2.1. Звернути увагу на списання простроченої дебіторської та кредиторської заборгованості на позабалансовий рахунок згідно чинного законодавства.

  

            2. Про стан охорони праці і дорожньої безпеки у І –півріччі 2015 року та заходи з попередження випадків виробничого травматизму у ІІ півріччі 2015 року.

 

 

СЛУХАЛИ:

Урайчик В.Д. – провідного інженера з охорони праці (довідка додається).

 

ВИСТУПИЛИ:

Мітницький Ю.В. – начальник облводресурсів

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Керівникам МУВГ, ГГМЕ:

1.1. Прослухану інформацію прийняти до відома.

1.2. Проводити первинні інструктажів з охорони праці до початку роботи безпосередньо на робочому місці з працівниками, які будуть виконувати нову для них роботу.

1.4. Проводити цільові інструктажі з охорони праці з працівниками, які будуть проводити  роботи на висоті.

1.5. Не допускати виконання робіт без застосування засобів індивідуального захисту.

1.6. Обов’язково забезпечити робітників індивідуальними засобами захисту та спецодягом і спецвзуттям згідно до наказу Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці і гірського нагляду №169 від 12.10.2009 року «Про затвердження норм безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам водного господарства».

1.7. Забезпечити обов’язкове проходження водіями передрейсових медичних оглядів. Не допускати до роботи осіб без права на керування транспортним засобом відповідної категорії, які не пройшли у встановлений термін медичний огляд або перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

1.8. Організувати своєчасне обов’язкове проведення попередніх і періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також щорічного обов’язкового медичного огляду працівників віком до 21 року відповідно до Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

1.9. Продовжити виконувати плани протиаварійних, протипожежних тренувань та забезпечити їх виконання.

    1.10. Продовжувати удосконалювати проведення оперативного контролю за станом охорони праці на всіх рівнях, при цьому особливу увагу звернути на забезпечення безпечних умов праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки.

    1.11. Продовжити виконувати заходи щодо виконання галузевої Програми забезпечення пожежної безпеки на об’єктах водогосподарсько-меліоративного комплексу Донецького облводресурсів на 2013-2015 роки.

    2. Посадовим особам облводресурсів під час відряджень і виїздів в підвідомчі організації перевіряти виконання рішення справжньої колегії, а також виконання заходів з попередження виробничого травматизму на 2015 рік.

 

                 

Голова колегії –

начальник Донецького облводресурсів               Ю.В. Мітницький                     

 

Протокол вів секретар                                           О.В.   Моненко

 

 

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП