Про Методичні рекомендації щодо надання у користування на умовах оренди водних об’єктів та їх використання

Про Методичні рекомендації щодо надання у користування на умовах оренди водних об’єктів та їх використання

09.01.2014 № 12

 

 

 

Про Методичні рекомендації щодо

надання у користування на умовах

оренди водних об’єктів та їх

використання

 

 

Керуючись статтею 51 Водного кодексу України, статтями 59, 122, 127, 134 – 137 Земельного кодексу України, статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою упорядкування процедуринадання у користування водних об’єктів, розташованих на території області:

 

1. Створити обласну комісію з визначення переліку водних об’єктів, що можуть бути передані у користування на умовах оренди, та вирішення питань щодо використання водних об’єктів, наданих в оренду до 01.07.2013 (далі - Комісія), та затвердити її персональний склад (додається).

 

2. Затвердити Методичні рекомендації щодо надання водних об’єктів у користування на умовах оренди та їх використання (додаються).

 

3. Покласти функції Організатора земельних торгів (в частині проведення закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель у процесі підготовки лотів до продажу прав на земельні ділянки державної власності, визначення виконавця робіт з виготовлення паспортів на водні об’єкти та виконавця земельних торгів) на департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації (Шевченко).

 

4. Уповноважити заступника голови облдержадміністрації Фоменка О.О. на підписання договорів оренди водних об’єктів.


5. Запропонувати Донецькому обласному управлінню водних  ресурсів (Мітницький), Державній екологічній інспекції в Донецькій області (Вишневський), Державній інспекції сільського господарства в Донецькій області (Петров), Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Донецькій області (Дем'яненко) забезпечити, у межах повноважень, здійснення контролю за виконанням вимог природоохоронного законодавства щодо експлуатації водних об’єктів, за охороною, використанням і відтворенням водних живих ресурсів та регулювання рибальства.

 

6. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на Донецьке обласне управління водних ресурсів, контроль – на заступника голови облдержадміністрації Фоменка О.О.

 

 

 

 

 

 

Голова облдержадміністрації                                                       А.В. Шишацький

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП