Протокол конкурсу 21.10.2011

Протокол конкурсу 21.10.2011

                      Затверджую      

                                                                       заступник голови облдержадміністрації,

                                                                      голова обласної комісії щодо розгляду

питання з надання водних об’єктів для

риборозведення, виробництва сільськогоспо-    

дарської продукції, а також у оздоровчих цілях

           

 

ПРОТОКОЛ

засідання обласної  комісії щодо розгляду  питань з надання водних об'єктів для рибо- розведення, виробництва сільськогосподарської продукції, а також у оздоровчих цілях

 

м. Донецьк                                                                                                       21  жовтня 2011р.

 

ПРИСУТНІ

 

Берестовий

Кім Семенович

 

заступник голови облдержадміністрації,

голова комісії

Панков

Валерій Михайлович

 

начальник Донецького обласного управління водних ресурсів, заступник голови комісії

Колесникова

Наталя Василівна

 

начальник відділу водних ресурсів Донецького обласного управління водних ресурсів,

секретар комісії

Члени комісії

 

 

Бухало

Віталій Миколайович

 

перший заступник начальника головного управління Держкомзему у Донецькій області

Каліущенко

Микола Дмитрович

 

заступник начальника державного управління охорони навколишнього природного середовища у Донецькій області

Мітницький

Юрій Володимирович

 

 

 

начальник Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Донецькій області

Побокіна

Світлана Володимирівна

 

начальник управління захисту населення та територій головного управління з питань надзвичайних ситуацій,  мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації

Родина

Роман Анатолійович

 

заступник головного державного санітарного лікаря Донецької області

Стороженко

Віктор Іванович

 

начальник Донецького обласного управління

лісового та мисливського господарства

Суєтов

Євген Павлович

 

заступник начальника Донецького обласного управління водних ресурсів

Хмелевський

Олександр Іванович

 

начальник управління державної інспекції ветеринарної медицини, ветеринарної санітарної експертизи та безпеки харчових продуктів, підконтрольних державної служби ветеринарної експертизи

 

Порядок денний:

            1. Розгляд питання щодо передачі водних об’єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди.         

             СЛУХАЛИ : Заступника  голови комісії Панкова Валерія Михайловича.

            Розпорядженням голови облдержадміністрації від 03.10.2011 № 520 „Про оголошення та проведення конкурсу про надання водних об’єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди” прийнято рішення про проведення конкурсу щодо надання водних об’єктів загальнодержавного значення в оренду. На 8 водних об’єктів надійшло по одній заяві, на 1 ставок – 2 заяви, на 1 водосховище – 3 заяви.

1. Сенянське водосховище, розташоване на балці Сінна, басейн річки Казенний Торець, площею водного дзеркала 32,0 га, ємністю 1,23 млн. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Новоекономічної селищної  ради Красноармійського району. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 39,73 грн. за 1 га на рік.

2. Ставок, розташований на балці без назви, басейн річки Грузька, площею водного дзеркала 4,3 га, ємністю 81,7 тис. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Дружківської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375 грн. за 1 га на рік.

3. Ставок, розташований на балці без назви, басейн річки Грузька, площею водного дзеркала 0,45 га, ємністю 6,96 тис. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала –   375 грн. за 1 га на рік.

4. Ставок, розташований на балці без назви, права притока балки Гурти, басейн річки Лугань, площею водного дзеркала 0,71 га, ємністю 6,8 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Горлівської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала –  375 грн. за 1 га на рік.

5. Ставок, розташований на річці Булавін, басейн річки Кринка, площею водного дзеркала 6,5 га, ємністю 162,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Вуглегірської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375 грн. за 1 га на рік.

6. Ставок, розташований на балці Сороча, права притока річки Булавін, басейн річки Кринка, площею водного дзеркала 1,8 га, ємністю 30,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Вуглегірської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375 грн. за 1 га на рік.

7. Ставок, розташований на балці Сороча, права притока річки Булавін, басейн річки Кринка, площею водного дзеркала 1,4 га, ємністю 18,2 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Вуглегірської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375 грн. за 1 га на рік.

8. Петрівське водосховище, розташоване на балці Суха, басейн річки Кривий Торець, площею водного дзеркала 53,0 га, ємністю 1,71 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Катеринівської сільської ради Костянтинівського району. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 39,73 грн. за 1 га на рік.

9. Ставок, розташований на балці Суха Калиновка, права притока річки Калинова, басейн річки Грузька, площею водного дзеркала 9,8 га, ємністю 302,62 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375 грн. за 1 га на рік.

10. Ставок, розташований на балці Рутченківська, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 21,72 га, ємністю 680,0 тис. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Донецької міської ради. Стартова орендна плата за використання водного дзеркала – 375 грн. за   1 га на рік.

            На конкурс надійшли заяви від юридичних та   фізичних  осіб на оренду водних об’єктів загальнодержавного значення:

1. Від фізичної особи-підприємця Гриценка Володимира Миколайовича на Сенянське водосховище, розташоване на балці Сінна, басейн річки Казенний Торець, площею водного дзеркала 32,0 га, ємністю 1,23 млн. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Новоекономічної селищної  ради Красноармійського району для риборозведення та оздоровчих цілей (рекреація) терміном на 10 років.

Надані всі необхідні документи

Гідротехнічні споруди в незадовільному стані, знаходяться на балансі                   ДП «Красноармійськвугілля». Землі водного фонду належать Новоекономічній селищній раді.

На даний період часу, за даними 6-зем, зрошення за водосховищем не числиться.

На лівому березі водосховища в районі греблі знаходиться територія санаторія- профілакторія шахти ім. Димитрова ДП «Красноармійськвугілля», далі – міський пляж. Прибережна захисна смуга місцями забруднена побутовим сміттям.

Водосховище є гідродинамічно-небезпечним об’єктом.

            Претендентом запропоновано: 

- орендна плата за 1 га водного дзеркала  50,0 грн., що становить  1600 (одна тисяча шістьсот) гривень за рік оренди; 

- прибирання прилеглої території;

- чистка прибережної рослинності;

- ремонт гідротехнічної споруди (водоскиду)

- благоустрой прилеглої території;

- риборозведення;

- проведення змагань зі спортивної  риболовлі;

            - забезпечення доступу до води для відпочиваючих;

- висадка зелених насаджень.

            За  результатами  обговорення та голосування комісія  прийшла до висновку, що Сенянське водосховище, розташоване на балці Сінна, басейн річки Казенний Торець, площею водного дзеркала 32,0 га, ємністю 1,23 млн. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Новоекономічної селищної  ради Красноармійського району передається фізичній особі-підприємцю Гриценку Володимиру Миколайовичу у тимчасове користування на умовах оренди для риборозведення та оздоровчих цілей (рекреація, без купання) терміном на 10 років і встановлюється орендна плата 50,0  грн. за 1 га площі водного дзеркала, що становить 1600 (одна тисяча шістсот) грн. за рік оренди.

Результати голосування:

- за – 10

- проти – немає.

2. На ставок, розташований на балці без назви, басейн річки Грузька, площею водного дзеркала 4,3 га, ємністю 81,7 тис. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Дружківської міської ради.

Гідротехнічні споруди в задовільному стані, на момент обстеження безхазяйні, для встановлення власника надано оголошення в місцеву газету. Отримано погодження Дружківської міської ради.

Ширина прибережної захисної смуги не витримана, по правому берегу розташовані господарські будівлі, які огороджені парканом, на обох берегах відмічається побутове сміття, розорювання не спостерігається.

Ставок не є гідродинамічно-небезпечним об’єктом.

             Надійшло 2 заяви:

2.1. Від фізичної особи-підприємця Підопригори Дмитра Івановича для риборозведення терміном на 10 років.

Документи надані не в повному обсязі (немає акту санітарно-епідеміологічної станції та акту гідрогеолого-меліоративної служби,  пропозицій щодо використання ставку) – знімається з конкурсу.

Результати голосування:

- за – 10

- проти – немає

2.2. Від фізичної особи-підприємця Кострикіної Таїсії Петрівни для риборозведення терміном на 10 років.

Всі необхідні документи для участі у конкурсі надані.

            Претендентом запропоновано:

            - орендна плата за 1 га водного дзеркала 500,0 грн., що становить2150 (дві тисячі сто п’ятдесят)  гривень за рік оренди; 

- створити робочі місця в кількості 4;

- провести залуження прибережної захисної смуги;

- відремонтувати греблю;

- створити умови для аматорського рибальства.     

            За  результатами  обговорення та голосування комісія  прийшла до висновку, що ставок, розташований на балці без назви, басейн річки Грузька, площею водного дзеркала 4,3 га, ємністю 81,7 тис. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Дружківської міської ради передається фізичній особі-підприємцю Кострикіній Таїсії Петрівні у тимчасове користування на умовах оренди   для риборозведення терміном на 10 років і встановлюється орендна плата 500,0 грн. за 1 га площі водного дзеркала, що становить 2150 (дві тисячі сто п’ятдесят) грн. за рік оренди.

Результати голосування:

- за – 10

- проти – немає.

3. Від державного підприємства «Донецьке лісове господарство» на ставок, розташований на балці без назви, басейн річки Грузька, площею водного дзеркала 0,45 га, ємністю 6,96 тис. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради для риборозведення та оздоровчих цілей (рекреація) терміном на 10 років.

Всі документи надані в повному обсязі

Гідротехнічні споруди в незадовільному стані, на момент обстеження безхазяйні, для встановлення власника надано оголошення в місцеву газету. Отримано погодження Макіївської міської ради.

У прибережній захисній смузі спостерігаються звалища сміття, розорювання не спостерігається.

Ставок не є гідродинамічно-небезпечним об’єктом.

            Претендентом запропоновано:

            - орендна плата за 1 га водного дзеркала 375,0 грн., що становить168,75(сто шістдесят вісімгривень  75 копійок за рік оренди;

- навколо водойми планується розташувати рекреаційну зону (без купання), облаштувати її альтанками, дерев’яними будиночками для короткотермінового відпочинку населення, що дозволить зменшити кількість неорганізованих відпочиваючих у лісі, а як наслідок зменшиться кількість лісових пожеж;

- надання платних послуг населенню щодо любительського та спортивного рибальства;

- виконувати весь комплекс лісогосподарських заходів з дотриманням санітарних норм щодо водних об’єктів.   

            За  результатами  обговорення та голосування комісія  прийшла до висновку, що ставок, розташований на балці без назви, басейн річки Грузька, площею водного дзеркала 0,45 га, ємністю 6,96 тис. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради передається державному підприємству «Донецьке лісове господарство» у тимчасове користування на умовах оренди   для риборозведення та оздоровчих цілей (рекреація, без купання) терміном на 10 років і встановлюється орендна плата 375,0  грн. за 1 га площі водного дзеркала, що становить  168, 75 (сто шістдесят вісімгривень  75 копійок  за рік оренди.

Результати голосування:

- за – 10

- проти – немає.

4. Від фізичної особи-підприємця Чулкової Ганни Леонідівни на ставок, розташований на балці без назви, права притока балки Гурти, басейн річки Лугань, площею водного дзеркала 0,71 га, ємністю 6,8 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Горлівської міської ради для риборозведення терміном на 10 років.

Всі документи надані в повному обсязі

Гідротехнічні споруди в задовільному стані, на момент обстеження безхазяйні, для встановлення власника надано оголошення в місцеву газету. Отримано погодження Горлівської міської ради.

Ширина прибережної захисної смуги витримана, джерел забруднення, звалищ сміття, розорювання не спостерігається.

Ставок не є гідродинамічно-небезпечним об’єктом.

            Претендентом запропоновано:

            - орендна плата за 1 га водного дзеркала  375,0 грн., що становить266,25 (двісті шістдесят шість)гривень 25 копійок за рік оренди; 

- облаштувати береги;

- очистити від сміття греблю та укріпити її;

- заборонити  складування сміття на прилеглій до водойми території.

            За  результатами  обговорення та голосування комісія  прийшла до висновку, що ставок, розташований на балці без назви, права притока балки Гурти, басейн річки Лугань, площею водного дзеркала 0,71 га, ємністю 6,8 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Горлівської міської ради передається фізичній особі-підприємцю Чулковій Ганні Леонідівні у тимчасове користування на умовах оренди   для риборозведення терміном на 10 років і встановлюється орендна плата 375,0  грн. за 1 га площі водного дзеркала, що становить 266,25 (двісті шістдесят шість)гривень 25 копійок             за рік оренди.

Результати голосування:

- за – 10

- проти – немає.

5. На ставок, розташований на річці Булавін, басейн річки Кринка, площею водного дзеркала 6,5 га, ємністю 162,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Вуглегірської міської ради.

Документи не представлені (крім заяви для участі в конкурсі ), знімається з конкурсу.

6. На ставок, розташований на балці Сороча, права притока річки Булавін, басейн річки Кринка, площею водного дзеркала 1,8 га, ємністю 30,0 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Вуглегірської міської ради.

Документи не представлені (крім заяви для участі в конкурсі ), знімається з конкурсу.

7. На ставок, розташований на балці Сороча, права притока річки Булавін, басейн річки Кринка, площею водного дзеркала 1,4 га, ємністю 18,2 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Вуглегірської міської ради.

Документи не представлені (крім заяви для участі в конкурсі ), знімається з конкурсу.

8. На Петрівське водосховище, розташоване на балці Суха, басейн річки Кривий Торець, площею водного дзеркала 53,0 га, ємністю 1,71 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Катеринівської сільської ради Костянтинівського району.

     На даний час за водосховищем, за даними звіту 6-зем, зрошення не числиться.

     Гідротехнічні споруди в незадовільному стані, на момент обстеження безхазяйні, для встановлення власника надано оголошення в місцеву газету. Землі водного фонду належать Катеринівській сільській раді.

В прибережній захисній смузі, по лівому берегу, біля греблі та на відстані 50 м від греблі в воду згорнуто залишки будівельних матеріалів (цегла, дерев’яні конструкції) та залишки вівчарні.

Водосховище є гідродинамічно-небезпечним об’єктом, у разі прориву греблі може бути підтоплене с. Петрівка.

Надійшло 3 заяви:

8.1. Від фізичної особи-підприємця Бакала Максима Леонідовича для риборозведення, виробництва сільськогосподарської продукції та оздоровчих цілей (рекреація) терміном на 10 років.

 Не надані погодження власника гідротехнічних споруд та результати хімічного та бактеріологічного аналізів води водосховища, паспорт не відповідає ВДН.

            За  результатами  обговорення та голосування комісія  прийшла до висновку: пропозиції не розглядаються, оскільки не надані всі документи.

Результати голосування:

- за – 10

- проти – немає.

 8.2. Від товариства з обмеженою відповідальністю «Енергоаквапром» для риборозведення та виробництва сільськогосподарської продукції терміном на 10 років. Надані всі необхідні документи.

            Претендентом запропоновано:

            - орендна плата за 1 га водного дзеркала  100,0 грн., що становить5300 (п’ять тисяч триста) гривень за рік оренди; 

- створити 12 нових робочих місць: спеціаліст з риборозведення, бухгалтер, охоронці (сторожі);

-   здійснювати заходи щодо захисту навколишнього природного середовища;

- вжити заходи щодо підтримання у чистоті прибережної захисної смуги, забезпечити регулярне прибирання сміття та встановлення сміттєвих баків, привести в належний стан водоохоронну зону;

-  для максимального збереження існуючої екосистеми, флори та фауни поблизу водосховища здійснити залісення та залуження прибережної захисної смуги шляхом висадки грунтоукріплюючих трав, кущів та дерев (береза, клен, верба), що сприятиме озелененню місцевості та підтриманню особливого мікроклімату на прилеглій території, здійснювати заходи щодо нерозповсюдження карантинних рослин;

- здійснювати риборозведення у відповідності до чинного законодавства України, сприяти природному відтворенню водних живих ресурсів, забезпечувати їх достатню кількість та поліпшення видового різновиду шляхом зариблення водосховища такими видами риб як короп, товстолобик, білий амур та ін, які сприятимуть очищенню водного об’єкту від заростання комишем, запроваджувати новітні технології риборозведення;

- створити умови для любительської рибалки: облаштувати комфортні місця для рибальства – містки рибалок та місця для захисту від погодних умов (тимчасові споруди);

- забезпечити вільний доступ місцевого населення для здійснення любительської риболовлі та відпочинку;

- з метою виховання поваги до рідного краю для учнів місцевих шкіл за участю вчителів та батьків запровадити проведення «Дня риби», «Дня води», «Дня природи» з лекціями з охорони природного середовища, уроками природознавства та змаганнями з риболовлі;

- здійснювати постачання риби до місцевої школи в кількості 150 кг на рік;

- оформити в повному обсязі правовстановлюючі документи на земельну ділянку та інші документи, передбачені чинним законодавством України;

- підтримувати гідротехнічні споруди в належному стані, здійснювати їх технічне обслуговування, своєчасний ремонт та експлуатацію на підставі договору  із балансоутримувачем;

- здійснювати за рахунок власних коштів утримання та охорону водного об’єкту;

- дотримуватись вимог природоохоронного законодавства України;

- сприяти програмі відновлення зрошення та використання водосховища в якості джерела водозабезпечення  земельних угідь для альтернативної діяльності на прилеглій території (за межами захисної смуги), що  сприятиме розвитку рослинництва, садівництва та створенню нових робочих місць, за погодженням з органами державної влади та місцевого самоврядування, а також на підставі відповідних проектів та висновків, з урахуванням збереження умов існування живих організмів водного об’єкту.

8.3. Від фізичної особи-підприємця Жмайла Євгена Вікторовича для риборозведення терміном на 10 років.

Надані всі необхідні документи

            Претендентом запропоновано: 

- орендна плата за 1 га водного дзеркала 150,0 грн., що становить7950,0 (сім тисяч дев’ятсот п’ятдесят) гривень за рік оренди; 

- буде створено 8 робочих місць;

- зобов’язуюсь надавати допомогу дитячому садку, сільській раді в забезпеченні свіжою рибою;

- вести рибогосподарську діяльність відповідно до норм та правил;

- своєчасно вносити орендну плату за водне дзеркало;

- утримувати прибережну захисну смугу у належному санітарному стані;

- проводити поточний ремонт гідротехнічних споруд;

- не обмежувати загальне водокористування в спеціально відведених місцях;

- дотримуватись встановленого відповідного режиму та правил експлуатації даного водосховища;

- своєчасно прибирати прибережно захисну смугу від сміття, відкоси,  гребінь греблі від вологолюбивої рослинності та бур’янів;

- вести обмежену господарську діяльність в межах прибережної захисної смуги.

            За  результатами  обговорення та голосування, комісія  прийшла до висновку, що Петрівське водосховище, розташоване на балці Суха, басейн річки Кривий Торець, площею водного дзеркала 53,0 га, ємністю 1,71 млн.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Катеринівської сільської ради Костянтинівського району передається у тимчасове користування на умовах оренди фізичній особі-підприємцю Жмайлу Євгену Вікторовичу для риборозведення терміном на 10 років, оскільки за інших рівних умов, які були запропоновані обома претендентами, фізичною особою-підприємцем Жмайло Євгеном Вікторовичем було запропоновано найвищій розмір орендної плати (згідно розпорядження голови облдержадміністрації від15.04.2009 № 163, додаток 1 пункт 1.3) і встановлюється орендна плата за 1 га водного дзеркала 150,0 грн., що становить 7950,0 (сім тисячдев’ятсот п’ятдесят)гривень за рік оренди

Результати голосування:

- за – 10

- проти – немає.

9. Від фізичної особи-підприємця Рязанцева Олексія Євгеновича на ставок, розташований на балці Суха Калиновка, права притока річки Калинова, басейн річки Грузька, площею водного дзеркала 9,8 га, ємністю 302,62 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради для риборозведення та оздоровчих цілей (рекреація) терміном на 10 років.

Надані всі необхідні документи

Гідротехнічні споруди в задовільному стані, на момент обстеження безхазяйні, для встановлення власника надано оголошення в місцеву газету. Отримано погодження Макіївської міської ради.

У прибережній захисній смузі спостерігаються звалища сміття, розорювання земель не виявлено.

Ставок є гідродінамічно-небезпечним об’єктом, у разі прориву греблі будуть підтоплені прилеглі вулиці м. Макіївка.

            Претендентом запропоновано:

            - орендна плата за 1 га водного дзеркала  375,0 грн., що становить3675 (три тисячі шістсот  сімдесят п’ять) гривень за рік оренди; 

- прибирання прилеглої території від сміття;

- створення робочих місць в кількості 5;

- створення зони відпочинку для населення;

- риборозведення;

- човни для прогулянок, катамарани.

            За  результатами  обговорення та голосування комісія  прийшла до висновку, що ставок, розташований на балці Суха Калиновка, права притока річки Калинова, басейн річки Грузька, площею водного дзеркала 9,8 га, ємністю 302,62 тис.м3 при нормальному підпірному рівні, на території Макіївської міської ради передається фізичній особі-підприємцю Рязанцеву Олексію Євгеновичу у тимчасове користування на умовах оренди для риборозведення та оздоровчих цілей (рекреація, крім купання) терміном на 10 років і встановлюється орендна плата 375,0грн. за 1га площі водного дзеркала, що становить 3675 (три тисячі шістсот  сімдесят п’ять) гривень за рік оренди.

Результати голосування:

- за – 10

- проти – немає.

10. Від товариства з обмеженою відповідальністю «БАРАТ» на ставок, розташований на балці Рутченківська, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 21,72 га, ємністю 680,0 тис. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Донецької міської ради для оздоровчих цілей  (рекреація) терміном на 10 років.

Надані всі необхідні документи.

Гідротехнічні споруди в незадовільному стані, на момент обстеження безхазяйні, для встановлення власника надано оголошення в місцеву газету. Отримано погодження Донецької міської ради.

Ширина прибережної захисної смуги не витримана, місцями спостерігаються звалища сміття.

Ставок є гідродинамічно-небезпечним обєктом.

            Претендентом запропоновано:

            - орендна плата за 1 га водного дзеркала 375,0 грн., що становить 8145,0 (вісімтисяч сто сорок п’ять)гривень за рік оренди; 

- буде проведена очистка берегової зоні водойми від бур’янів та сміття;

- будуть встановлені контейнери для сміття, лавки, навіси.

            За  результатами  обговорення та голосування, комісія  прийшла до висновку, що

ставок, розташований на балці Рутченківська, басейн річки Кальміус, площею водного дзеркала 21,72 га, ємністю 680,0 тис. м3 при нормальному підпірному рівні, на території Донецької міської ради передається  товариству з обмеженою відповідальністю «БАРАТ» у тимчасове користування терміном на 10 років на умовах оренди для оздоровчих цілей  (рекреація без купання) при умові вирішення питання з землекористувачем згідно діючого законодавства та протягом 2 років привести санітарно-хімічні та бактеріологічні показники до вимог санітарного законодавства і встановлюється орендна плата 375,0  грн. за  1 га площі водного дзеркала, що становить 8145,0 (вісімтисяч сто сорок п’ять) гривень за рік оренди.

Результати голосування:

- за – 10

- проти – немає.

            1. Секретарю комісії (Колесникова) по пунктах 1-4, 8-10 порядку денного підготувати відповідний проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо надання в оренду водних об’єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди.

            2. Орендарям після підписання договору оренди на водне дзеркало:

2.1. Укласти договори з власниками гідротехнічних споруд на сумісну експлуатацію, технічне обслуговування та пропуск паводку, з визначенням ремонтних робіт, які необхідно виконати.

            2.2. Оформити дозвіл на спецводокористування, вжити заходів щодо відведення земель водного фонду і винесення в натуру прибережних захисних смуг, укладання договорів оренди земельних ділянок, дотримуватись обмеження господарської діяльності у прибережних захисних смугах.

2.3.  У місячний термін надати заяву до Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Донецькій області заяву на оформлення наукового обґрунтування  або Режиму рибогосподарської діяльності (для орендарів, у яких мета оренди – риборозведення).

 

 

 

                                                                                                                      В.М. Бухало

                                                                                                                      М.Д. Каліущенко

                                                                                                                      Н.В. Колесникова

                                                                                                                      Ю.В. Мітницький

                                                                                                                      В.М. Панков

                                                                                                                      С.В. Побокіна

 Р. А. Родина

                                                                                                                      В. І. Стороженко

                                                                                                                      Є. П. Суєтов

О.І. Хмелевський

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП