Новини

Нарада з питань розробки заходів до Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок.

На виконання доручення голови Донецької обласної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І. від 19.12.2017 №42/0.2, відповідно до Указу президента України від 21.11.2017 №381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об’єктів природно-заповідного фонду» райдержадміністрацією Нікольського району Донецької області 17.01.2018 р. проведено нараду з питань розробки заходів до Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок.

Детальніше...

Держводагентство оголошує конкурс на кращий дизайн поштової марки з нагоди Всесвітнього дня води (22 березня)

Відзначення Всесвітнього дня води було започатковано у 1993 році за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Обєднаних Націй.

Офіційна тема відзначення Всесвітнього дня води у 2018 році – Природа для води.

Всесвітній день води зосереджує увагу на важливості загального доступу до чистої води та питаннях збалансованого управління водними ресурсами.

Детальніше...

Торжественное открытие современного футбольного поля в опорной школе города Николаевка Славянского района.

 

14 ноября 2017года сотрудник Донецкого областного управления водных ресурсов заместитель главного бухгалтера, депутат Николаевского городского совета Инна Пересичная во главе с первыми лицами города и области: Николаевским городским головой Еленой Цыкуновой и председателем Донецкой облгосадминистрации, руководителем областной военно-гражданской администрации Павлом Жебривским, принимала участие в торжественном открытии современного футбольного поля в опорной школе города Николаевка Славянского района.

Детальніше...

Громадське обговорення проекту

 20 грудня 2017 р. Мінприроди проводить громадське обговорення проекту Концепції реформування сфери охорони та відтворення вод, раціонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель (надалі - Концепція), який був оприлюднений для громадського обговорення

Детальніше...

День украї́нської писе́мності та мо́ви.

 День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».

Детальніше...

Дочірні категорії

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП