Про засідання круглого столу 8 грудня

Про засідання круглого столу 8 грудня

8 грудня 2011 року в приміщенні головного управління агропромислового розвитку Донецької облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу з питань розвитку зрошуваного землеробства на території Донецької області в 2012-2015 роках та прогноз до 2020 року під головуванням начальника Головного управління агропромислового розвитку Донецької облдержадміністрації Пащенко І.В.

У засіданні круглого столу  взяли участь представники Головного управління агропромислового розвитку Донецької облдержадміністрації, Донецького обласного управління водних ресурсів, представники міжрайонних управлінь водного господарства та Головного управління Держкомзему в Донецькій області, начальники управлінь агропромислового розвитку Слов’янської, Красноармійської, Першотравневої райдержадміністрацій та виконавчого комітету м. Горлівка.

Порядок денний:

         1. Про стан зрошуваного землеробства на території Донецької області та проект Програми з відновлення зрошуваних систем Донецької області на 2012-2015 роки та прогноз до 2020 року.

         2. Про організацію виконання Доручення Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 56583/1/1-11 щодо заходів стосовно передачі з комунальної до державної власності об’єктів інженерної інфраструктури внутрішньогосподарських меліоративних систем та віднесення до державної власності безхазяйних об’єктів інженерної інфраструктури внутрішньогосподарських меліоративних систем.

         3. Про порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення заходів Програми економічного та соціального розвитку Донецької області на 2012 рік та впровадження пілотних проектів з реконструкції внутрішньогосподарських меліоративних систем, оновлення дощувальної техніки та будівництва систем краплинного зрошення.

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП