22 березня - Всесвітній День Води

22 березня - Всесвітній День Води

 У Донецькій ГГМЕ вже стало доброю традицією відзначати День Води спільно з АЗШ № 7, не став винятком і цей рік. І якщо в попередні роки школярі приходили на екскурсію до нас у гості, то в 2012 році Донецька ГГМЕ вирішила вперше провести конкурс дитячих малюнків на тему: «Охорона води-очима дітей» та з підведеними підсумками прийти в гості вже в школу, до дітей.

У конкурсі взяли участь 52 школяра з 7 класів (з 1 по 7 класи). Діти дуже відповідально поставилися до теми конкурсу. Серед представлених малюнків були такі теми: «Бережіть воду», «Збережемо природу разом», «У чистій воді-жити добре» та інші. Дуже важко було визначити переможців конкурсу, тому що кожна робота була по своєму унікальна як за змістом, так і за виконанням, і було вирішено всім дітям які прийняли учать в конкурсі подарувати альбом для малювання, а кожен клас відзначити Почесною грамотою за активну участь у конкурсі, присвяченому Всесвітньому дню води.

Хочеться подякувати за активну участь і підтримку директора АЗШ № 7 - Полянську Л.В. і Донецьку обласну організацію Товариство меліораторів та водогосподарників в особі Панкова В.М.

 

 Начальник Донецької ГГМЕ Балдін Є.А.

 

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП