28 березня в приміщенні Миколаївської загальноосвітньої школи, відбулось нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку на тему «До чистих джерел»

28 березня в приміщенні Миколаївської загальноосвітньої школи, відбулось нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку на тему «До чистих джерел»

28 березня 2012 року, в приміщенні Миколаївської
загальноосвітньої школи, відбулось нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку на тему «До чистих джерел», присвяченого до Всесвітнього дня водни.
На нагородженні були присутні: Кім В.В. (начальник Донецького міжрайводгоспу), Нежибицька В.Д. (заступник начальника Донецького міжрайводгоспу), Гукай І.О. (начальник Волновахської ЕД), Журавльов В.В. (голова громадської організації «До чистих джерел»)

 
На суд журі було представлено багато цікавих робіт учнів. Після ознайомлення з конкурсними малюнками, та довгих суперечок про переможців, було прийнято рішення про розширення призового фонду конкурсу. Було представлено дві вікові категорії конкурсантів, серед яких розподілилися призові місця.
Переможцями конкурсу стали:
Вікова категорія з 1-го по 5 класи
1 місце- учениця 3 класу Навка Вікторія
2 місце- учень 2 класу Жук Кіріл
3 місце- учениця 2 класу Магера Вікторія
 
Вікова категорія з 6 по 10 класи
 
1 місце- учениця 9 класу Кулікова Світлана
2 місце- учениця 6 класу Гущіна Софія
3 місце- учениця 9 класу Левченко Ганна
 
Призом глядацьких симпатій був нагороджен учень 1-го класу Дрозд Євген.
Всі діти, які прийняли участь в конкурсі отримали подарунки.
Також почесною грамотою за співпрацю та активну участь у підготовці конкурсу був нагороджений директор Миколаївської ЗОШ Масалов Сергій Євген`євич.
 

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП