«До чистих джерел»

«До чистих джерел»

 

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція відзначена дипломом учасника щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел», за роботу «Відновлення та впорядкування джерела – самовиливної артезіанської свердловини» за підписом Міністра екології та природних ресурсів – Остапом Семерак.

У 2016 році проводився щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел», конкурс проводився Міністерством екології та природних ресурсів України та Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета».

Конкурс проводиться на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001р. № 51 з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення стану джерел, водойм і річок України, раціональне використання водних ресурсів, виховання дбайливого ставлення населення до водних об’єктів, їх охорону і відтворення.

В зоні проведення антитерористичної операції (АТО) в Донецькій області джерела, водойми і річки дуже потребують догляду. Тут беруть початок такі річки: Бичок, Батмановка, Гришинка, Вовча, Водяна, Дурна, Кам’янка, Казенний Торець, Каліновка, Сухі та Мокрі Яли, Кальміус, Кривий Торець, Солона, Каратиш, Зелена, Кальчик, Шайтанка та Кашлагач. Далі ці річки несуть свої води до річок Дніпра, Сіверського Донця та Азовького моря. І саме чистота малих джерел є запорукою чистоти головних басейнів України.

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція кожний рік приймає участь в цьому конкурсі, не став винятком і 2016 рік. Експедицією було упорядковане одне джерело - Артезіанська самовиливна свердловина б/н, р.Дурна. ліва притока р.Вовча, за що була відзначена дипломом учасника щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел», за роботу «Відновлення та впорядкування джерела – самовиливної артезіанської свердловини» за підписом Міністра екології та природних ресурсів – Остапом Семерак.

До:

После:


Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП