«Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях»

«Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях»

12 травня 2017 року на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року №444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», від 26 червня 2013 року №443 «Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту», наказу МВС України від 11 вересня 2014 року №934 «Про затвердження Порядку організації проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту» , та згідно з затвердженим плану-графіку проведення протипожежного тренування персоналу Слов’нського міжрайонного управління водного господарства на базі управління в адміністративній будівлі були проведені протипожежні тренування.

 

Керівник навчання довів до відома працівників управління план і порядок протипожежного тренування, а також його навчальні цілі.

Розповів правила використання вуглекислотного вогнегасника і перевірив знання і вміння користуватися вогнегасником при тушінні осередку пожежі.

Керівником протипожежної ланки були відпрацьовані навички імітації тушіння осередку пожежі та евакуації робітників з адмінбудівлі управління.

 

     По завершенню навчань було проведено розбір на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій. Визначили недоліки відповідальних виконавців та намітили заходи їх усунення.

 

 

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП