Відбулася нарада.

Відбулася нарада.

 18 травня 2017 року об 11.00 годині за адресою м.Слов'янськ, пров. Соляний, 6 у Донецькому облводресурсів відбулася нарада щодо підведення підсумків роботи водогосподарсько-меліоративного комплексу Донецької області за I квартал 2017 року.

Нараду відкрив Мітницький Юрій Володимирович - начальник Донецького обласного уравління водних ресурсів.

 

Також прийняли участь заступники начальника, начальники відділів Донецького облводресурсів, начальники структурних підрозділів, головні інженера, головні бухгалтера.

Були розглянуті наступні питання:

1.  Про підготовку до роботи державного водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2017році (стан підготовки зрошувальних систем, хід договірної компанії щодо надання платних послуг з подачі води на полив, заходи щодо енергозбереження та ін.).

2. Стан сплати орендної плати за орендовані водойми за підсумками I кварталу 2017 року.

3. Про виконання заходів щодо дотримання фінансової дисципліни та збереження державного майна.

4.Про роботу водогосподарських організацій щодо забезпечення виконання Державної програми щодо запобігання протидії корупції.

5. Підсумки роботи підпорядкованих водогосподарських організації за I квартал 2017р.

За підсумками наради було відзначено, що протягом І кварталу міжрайонними УВГ забезпечена підготовка державних міжгосподарських зрошувальних систем до роботи у 2017 році, що дає можливість своєчасно подавати воду сільгосптоваровиробникам на полив сільгоспкультур.

 

Вживання дієвих заходів щодо забезпечення виконання результативних показників, передбачених паспортами бюджетних програм.


Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП