«Перший східноукраїнський День поля» на базі підприємств кампанії «HarvEast Holding»

«Перший східноукраїнський День поля» на базі підприємств кампанії «HarvEast Holding»

14 червня 2017р працівники Маріупольського міжрайонного управління водного господарства прийняли участь у "Першому східноукраїнському Дні поля", який був організовано компанією Harveast. Основна тема даної події - "Як підвищити рентабельність за рахунок бобових культур в степовій зоні". Партнерами даної події виступили такі компанії, як АСА «АСТРА», АМАКО, Аграрна компанія «Укравіт», Stoller Group, ТОВ Маисадур семанс Україна, ТОВ "ГРОСДОРФ", Торговельний Дім «Ензим-Агро».

 

Присутнім було представлено нові зразки сільськогосподарської техніки, а саме колісні трактори з дисковою бороною та культиватором, зернозбиральний комбайн, навантажувач з телескопічною стрілою. Також було продемонстровано роботу борони та культиватора в полі. Присутні могли провести тест – драйв навантажувача.

На власному полігоні працівники компанії Harveast ознайомили присутніх з технологією вирощування бобових і зернових культур. Також було представлено унікальні результати досвідчених досліджень по вирощуванню насіння бобових і зернових культур.

Одним з важливих подій Дня поля було відкриття першої черги дільниці зрошення на землях державної Стародубівської зрошувальної системи Маріупольського міжрайонного управління водного господарства.

Відновлення зрошення відбулось завдяки співпраці компанії Harveast та Маріупольського міжрайонного управління водного господарства. Відбулось урочисте відкриття засувки та запущено в роботу кругова дощувальна машина FP 810 компанії Valley та фронтальна дощувальна машина UHDLSA 2*332*2103

 

Дана подія завершила перший етап «Програми відновлення внутрішньогосподарських меліоративних систем та дощувальної техніки на період 2016 – 2020рр. по Мангушському району»

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП