29 серпня в Авдіївці обсудили питання альтернативного водопостачання міста.

29 серпня в Авдіївці обсудили питання альтернативного водопостачання міста.

В робочій нараді прийняли участь: керівник військово-цивільної адміністрації міста Павло Малихін, генеральний директор ПрАТ «АКХЗ» Муса Магомедов, генеральний директор Державного регіонального геологічного підприємства «Донецькгеологія» Микола Жикаляк, заступник директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації Олександр Гаркуша, профільні фахівці міста та області.

 

Микола Жикиляк розповів присутнім про реалізацію проекту щодо альтернативного водопостачання Авдіївки при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру, а також в особливий період.

Фахівці «Донецькгеології» вже провели наукові дослідження структури підземних вод на території Авдіївки, при цьому було ураховано розміщення об’єктів інфраструктури, приватного сектору міста. Після проведення інженерно-гідрогеологічних вишукувань вони запропонували проект влаштування десяти свердловин питного водопостачання на території старого міста, які будуть обладнані зануреними насосами. Фінансуватися роботи будуть із коштів обласного бюджету.

Також було обговорено питання з впливу шахтних вод на якість підземних вод на території Авдіївки.

Зараз проект знаходиться на розгляді в департаменті з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації. Після його затвердження геологічне підприємство, яке має опит роботи та необхідні технічні засоби, приступить до буріння свердловин. Роботи планують завершити до кінця листопада.

 

В нараді прийняв участь начальник ДГГМЕ - Балдін Є.А.

 

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП