Відбулася нарада щодо підведення підсумків роботи водогосподарсько-меліоративного комплексу.

Відбулася нарада щодо підведення підсумків роботи водогосподарсько-меліоративного комплексу.

07вересня 2017 року об 11.00 годині у приміщенні Донецького облводресурсів (м.Слов’нськ, пров.Соляний,6) відбулася нарада щодо підведення підсумків роботи водогосподарсько-меліоративного комплексу Донецької області за 8 місяцівпоточного року.

Нараду відкрив Мітницький Юрій Володимирович - начальник Донецького обласного управління водних ресурсів.

 

В нараді прийняли участь начальники структурних підрозділів Донецького облводресурсів, начальники підпорядкованих водогосподарських організації, головні інженери, головні бухгалтери та інші запрошені.

На нараді були розглянуті наступні питання:

1. Підсумки діяльності водогосподарського комплексу за 8 місяців 2017року і заходи щодо сталого функціонування галузі у ІІІ кварталі 2017 року.

2. Про роботу водогосподарських організацій щодо забезпечення виконання Державної програми щодо запобігання протидії корупції.

3. Про стан охорони праці і дорожньої безпеки за 8 місяців 2017 року та заходи з попередження випадків травматизму у ІІ півріччі 2017 року.

4. Підсумки роботи підпорядкованих водогосподарських організації за 8 місяців 2017року і заходи щодо сталого функціонування у ІІІ кварталі 2017 року.

Відзначити, що протягом 8 місяців міжрайонні УВГ забезпечили стабільну роботу систем і об’єктів водогосподарсько-меліоративного комплексу, що дало можливість своєчасно здійснювати водоподачу на зрощення сільгоспкультур.

Забезпечити організоване завершення проведення поливної компанії сезону поточного року.

Вживати дієвих заходів щодо забезпечення виконання результативних показників, передбачених паспортами бюджетних програм.

 

 

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП