День Сіверського Дінця 2017 – «Діалог заради майбутнього».

День Сіверського Дінця 2017 – «Діалог заради майбутнього».

22.09.2017 року  у м. Слов’янськ, вул. Універсітетська, 12, у приміщені Донбаського державного педагогічного університету, проходила науково-практична конференція «Діалог заради майбутнього» в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця – 2017.

 

В заходах взяли участь представники органів виконавчої влади, керівники м.Слов’янськ та Слов’янського району, КП «Компанія «Вода Донбасу», представники науки, освіти, промислових підприємств та громадських організацій Донецької, Луганської та Харківської областей, інші шановні гості.

Від Донецького облводресурсів на заходах були присутні начальник управління Мітницький Ю.В., заступник начальника Мельников В.М., заступник начальника по водних ресурсах Панкова А.П., начальники Словянського та Донецького МУВГ, спеціалісти управління.

Юрій Володимирович виступив з промовою, привітав колег зі святом – «Днем Сіверського Дінця».

 

Також була вручена «Подяка» колективу Донецького обласного управління водних ресурсів та особисто начальнику управління Мітницькому Юрію Володимировичу за відновлення джерела в урочищі річки Жеребець басейну річки Сіверський Донець – головної водної артерії Східної України та з нагоди Дня Сіверського Дінця – 2017.


Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП