В рамках проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» в м. Харків відбувся семінар-тренінг.

В рамках проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» в м. Харків відбувся семінар-тренінг.

25 – 26 жовтня в рамках проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» в м. Харків відбувся семінар-тренінг для поглиблення розуміння процесу створення програм моніторингу стану вод та підготовки карт загроз повеней і карт ризиків повеней відповідно до Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС.

 


Програма семінару включала питання транспозиції вимог Водної Рамкової та Паводкової директив ЄС у національне законодавство; реформування системи моніторингу поверхневих вод відповідно до європейських підходів. Участь у заході взяли експерти з країн ЄС, науковці України, представники Держводагентства, гідрометеослужби, водогосподарських організацій східного та центрального регіонів. В рамках семінару були розглянуті основні положення Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС та етапи реалізації їх Україною, проведений тренінг для слухачів. Від облводресурсів у семінарі взяли участь начальник відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Жадан О.В. та начальник Донецької гідрогеолого-меліоративної експедиції Балдін Є.А.

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП