Нарада з питань розробки заходів до Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок.

Нарада з питань розробки заходів до Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок.

На виконання доручення голови Донецької обласної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І. від 19.12.2017 №42/0.2, відповідно до Указу президента України від 21.11.2017 №381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об’єктів природно-заповідного фонду» райдержадміністрацією Нікольського району Донецької області 17.01.2018 р. проведено нараду з питань розробки заходів до Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок.

 

До участі в нараді були залучені селищні та сільські голови та спеціаліст Маріупольського міжрайонного управління водного господарства.

В ході наради були поставлені задачі місцевим радам щодо розробки заходів із здійснення розчистки та регулювання русел річок. Також

 

було повідомлено, що розпочався процес визнання безхазяйними гідротехнічних споруд Кіровського водосховища.

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП