Новини

Про внесення змін до розпорядження

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністріції від 09 січня 2014 року №12.

Детальніше...

Про реорганізацію Донецького облводресурсів.

Про реорганізацію Донецького облводресурсів.

Детальніше...

Держводагентство оголошує конкурс на кращий дизайн поштової марки з нагоди Всесвітнього дня води (22 березня)

Відзначення Всесвітнього дня води було започатковано у 1993 році за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Обєднаних Націй.

Офіційна тема відзначення Всесвітнього дня води у 2018 році – Природа для води.

Всесвітній день води зосереджує увагу на важливості загального доступу до чистої води та питаннях збалансованого управління водними ресурсами.

Детальніше...

Нарада з питань розробки заходів до Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок.

На виконання доручення голови Донецької обласної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І. від 19.12.2017 №42/0.2, відповідно до Указу президента України від 21.11.2017 №381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об’єктів природно-заповідного фонду» райдержадміністрацією Нікольського району Донецької області 17.01.2018 р. проведено нараду з питань розробки заходів до Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок.

Детальніше...

Громадське обговорення проекту

 20 грудня 2017 р. Мінприроди проводить громадське обговорення проекту Концепції реформування сфери охорони та відтворення вод, раціонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель (надалі - Концепція), який був оприлюднений для громадського обговорення

Детальніше...

Дочірні категорії

Державне агентство водних ресурсів

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька гідрогеолого-меліоративна експедиція

Слов'янський навчально-консультаційний центр НУВГП